Baterie wannowe

baterie wannowe

baterie wannowe ikona

Zróżnicowanie armatury łazienkowej sprawia, że wybór baterii łazienkowych nie jest niczym łatwym. Do wyboru mamy bowiem modele, które różnią się między sobą sposobem montażu a także funkcjonalnością.

W ofercie naszego sklepu znajdują się baterie wannowe, które montowane są ściennie, na rancie wanny lub modele wolnostojące, które w ostatnich latach cieszą się coraz większą popularnością. Posiadamy baterie wannowe, które pochodzą od dobrych i sprawdzonych producentów. Wszystkie oferowane przez nas baterie wykonane zostały z najlepszych materiałów. Wyposażone zostały w ceramiczne głowice, dzięki czemu są przez długi czas bezawaryjne.

 Kliencie, szukasz baterii wannowej nowoczesnej, retro a może minimalistycznej – nie czekaj i jeszcze dziś zapoznaj się z ofertą naszego sklepu! W przypadku pytań dotyczących danego modelu, sposobu montażu czy opcji transportu – zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy dopasować, najbardziej optymalny produkt.

baterie do wanny

Podtynkowe czy stojące baterie wannowe?

Baterie wannowe znajdujące się w ofercie naszego sklepu podzielić możemy na wiele rodzajów. Jednym z głównych podziałów jest ten dotyczący sposobu montażu. I tu znajdują się baterie wannowe montowane podtynkowo i baterie wannowe stojące. Baterie wannowe podtynkowe spotkać można zazwyczaj w nowoczesnych aranżacjach łazienkowych, gdzie ważny jest minimalizm.

Przeciwnicy baterii podtynkowych uważają, że każda ich naprawa wiąże się z kuciem w ścianie. Nie do końca tak jednak jest. Współczesne baterie skonstruowane są w taki sposób, że można naprawić je bez konieczności demontażu i kucia w ścianie.

Za montażem podtynkowym przemawia fakt, że modele te rzadziej się psuja, nie są narażone bowiem na negatywne działanie wody, lub różnego typu uszkodzenia mechaniczne. W ofercie posiadamy także szeroki wybór baterii stojących, które dostępne są w różnych cenach i różnią się między sobą stylem wykończenia, kolorystyką oraz funkcjami.

bateria do wanny
bateria wannowa scienna
baterie wannowe podtynkowe

Opinie o bateriach wannowych z naszej oferty

Karol Ostaszewski
29 października, 2019
    

Kupiłem baterię wannową w tym sklepie. Skusiła mnie cena, obawiałem się jednak jak będzie się miała do jakości. Okazało się, że otrzymałem produkt wysokiej jakości w przystępnej cenie. Serdecznie dziękuję i polecam sklep!

Maja Konarzewska
29 października, 2019
    

Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam właśnie ten sklep! Handlowiec pomógł mi podczas wyboru, a sama bateria wygląda jeszcze lepiej na żywo niż na zdjęciach. Polecam!

Baterie wannowe czołowych producentów

W ofercie naszego sklepu znajdują się baterie wannowe pochodzące tylko i wyłącznie od sprawdzonych i czołowych producentów. Cechuje je nie tylko ciekawy design, ale co najważniejsze – wysoka jakość. Każdy oferowany przez nas model baterii wannowej został wykonany z dobrych materiałów i z dbałością o każdy detal wykończenia.

Tym co wyróżnia dobre baterie od tych gorszej jakości jest okres gwarancyjny. Baterie oferowane w naszym sklepie posiadają długi okres gwarancji, co jest dodatkowym potwierdzeniem ich jakości. Kliencie, jeśli szukasz określonego modelu baterii, lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o danym produkcie – skontaktuj się z nami1 Handlowcy w naszym sklepie chętnie odpowiedzą na wszelkie pytanie a także pomogą podczas wyboru idealnej baterii wannowej – zapraszamy!