Kabiny prysznicowe

kabiny prysznicowe

kabiny

W ofercie naszego sklepu znajdują się kabiny nietypowe a także i przede wszystkim te najbardziej popularne, czyli półokrągłe, prostokątne czy kwadratowe. To właśnie one idealnie nadają się nawet najmniejszych łazienek ze względu na to, że są to modele przyścienne. Oferowane przez nas kabiny pochodzą od dobrych i sprawdzonych producentów. Posiadamy szeroki wybór kabin marek taki jak: Koło, Deante, New Trendy, Sanplast, Excellent, Ravak i wielu innych. Praktycznie wszystkie modele zostały wykonane z bezpiecznego, hartowanego szkła.

Poszczególne kabiny różnią się nie tylko kształtem, materiałem z jakiego zostały wykonane, ale także i kolorem samego szkła. Posiadamy kabiny ze szkłem transparentnym, przydymionym, brązowym, szronionym a także z różnego typu dekorami – z całą pewnością każdy, nawet najbardziej wybredny klient znajdzie coś dla siebie. W przypadku zapytań dotyczących wybranej kabiny, sposobu jej montażu, gwarancji producenta czy opcji transportu – zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego!

baterie do wanny

Nowoczesne kabiny prysznicowe z naszej oferty!

Do nowoczesnych kabin prysznicowych z pewnością zaliczyć można te otwarte, czyli kabiny Walk – In. To właśnie one nadają się idealnie praktycznie do każdej łazienki. Ze względu na ciekawy design chętnie wybierane są do łazienek nowoczesnych, minimalistycznych, jednak tak naprawdę nie tylko wygląd jest ich atutem.

Modele te ze względu na brak jednej, dwóch a nawet i trzech ścianek idealnie sprawdzają się w łazienkach dla osób starszych czy niepełnosprawnych. Łączone są zazwyczaj z niskimi brodzikami lub wręcz z odpływami liniowymi. Wchodząc do tego typu kabiny nie napotykamy na żadne bariery, przeszkody, mogą z niej komfortowo korzystać także osoby, które mają problemy z motoryką a nawet i jeżdżące na wózkach.

W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór tego typu kabin. Poszczególne modele różnią się ilością elementów, rozmiarem a także technologiami. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą!

kabina prysznicowa kwadratowa
kabina prysznicowa
nowoczesne kabiny

Prosty montaż naszych kabin prysznicowych!

Wszystkie kabiny prysznicowe, które znajdują się w ofercie naszego sklepu montuje się łatwo. Do każdego modelu dołączona jest czytelna instrukcja, z którą z całą pewnością poradzi sobie nie tylko fachowiec ale także i osoby, które nie robią tego na co dzień.

Oczywiście zawsze najbezpieczniej oraz najłatwiej montować jest kabinę – szczególnie tą na brodziku w dwie osoby. Wiele z dostępnych w naszym sklepie modeli posiada specjalne filmiki, w których krok po kroku pokazany jest ich montaż.

W przypadku zapytań montażowych prosimy o kontakt z naszym działem handlowym. Handlowcy z naszego sklepu ze względu na spore doświadczenie potrafią podpowiedzieć i udzielić cennych wskazówek. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu!