Meble łazienkowe

meble

meble łazienkowe

Żadna, nawet najmniejsza łazienka nie może obyć się bez mebli. To właśnie dzięki nim możliwe jest uporządkowanie przestrzeni i nadanie łazience określonego charakteru. W ofercie producentów znajduje się szeroki wybór, od szafek pod umywalkę przez komody, słupki i półki. Oczywiście ilość mebli oraz ich wielkość zależna jest od powierzchni łazienki.

W ofercie naszego sklepu posiadamy zarówno meble, które sprawdzą się w najmniejszych toaletach czy małych, blokowych łazienkach, a także i takie które będą idealnym uzupełnieniem przestronnych salonów łazienkowych. Wszystkie oferowane przez nas modele zostały wykonane z dobrych materiałów i z dbałością o każdy detal wykończenia.

Oferowane przez nas meble zostały wykonane z materiałów o zwiększonej odporności na działanie wody. Powierzchnia ich została pokryta specjalnym lakierem lub folią. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

meble łazienkowe

Szeroki wybór mebli łazienkowych

Łazienka jest jednym z tych pomieszczeń, którego nie remontuje się zbyt często. Właśnie z tego powodu warto jest postawić na wyposażenie, które sprawdzi się nie tylko dziś, ale i za wiele lat. Jakość każdego z elementów wyposażenia powinna odgrywać kluczową rolę.

Z całą pewnością we współczesnej, funkcjonalnej łazience nie może zabraknąć mebli! W ofercie naszego sklepu posiadamy ich niezwykle duży wybór. Udało nam się zebrać meble pochodzące od wszystkich najlepszych producentów w branży.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat danego modelu, sposobu montażu, konserwacji lub opcji transportu? Nie czekaj i skontaktuj się z nami jeszcze dziś! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na meble łazienkowe!

meble do łazienki
szafka wisząca łazienkowa
szafka z umywalką

Szafki wiszące, słupki, komody – Sprawdź ofertę naszych mebli!

Wiszące meble łazienkowe są w ostatnich latach niezwykle popularne. To właśnie dzięki nim można optycznie powiększyć małą łazienkę czy z łatwością wyczyścić podłogę pod nimi. Meble wiszące można także zawiesić na takiej wysokości by korzystanie z na przykład umywalki było jak najbardziej optymalne.

Modele te ze względu na prostą formę dodają lekkości i są chętnie wybierane do nowoczesnych aranżacji. W ofercie naszego sklepu znajdują się tylko meble, które pochodzą od dobrych i sprawdzonych producentów.

Poszczególne linie czy modele różnią się od siebie nie tylko kolorem, formą, czy wielkością, ale także materiałem z jakich zostały wykonane. Kliencie, jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat danego modelu, sposobu montażu czy opcji transportu – skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Intuicyjny montaż naszych mebli łazienkowych!

W ofercie naszego sklepu posiadamy zarówno meble, które są oznaczone symbolem DSM, czyli do samodzielnego montażu oraz takie, które zostały zmontowane. Zdajemy sobie sprawę, że dla jednych klientów ważny jest tańszy transport a także i to by sam mebel do momentu zamontowania nie zajmował zbyt dużo miejsca.

W takich przypadkach lepszą opcją są meble do samodzielnego montażu. Dla Klientów dla których ważna jest wygoda, a także dla takich którzy czekają już na gotowe meble idealnym rozwiązaniem są meble zmontowane. Ze względu na szeroką ofertę produktową można z naszej oferty meble, które będą idealnie nadawały się do wnętrz nowoczesnych, klasycznych a także i do łazienek retro czy takich w stylu loft.

Poszczególne modele różnią się między sobą nie tylko sposobem montażu, ale także kolorem czy materiałem z jakiego zostały wykonane. Posiadamy zarówno meble, które znajdują się w przystępnej cenie, oraz typowo luksusowe, które sprawdzą się także w najbardziej ekskluzywnych Salonach łazienkowych.