Jaką płytę ceramiczną ze sterowaniem sensorowym wybrać

Wybranie odpowiedniej płyty ceramicznej ze sterowaniem sensorowym to wyzwanie zwłaszcza na rynku o szybko rosnących możliwościach, a także wymaganiach ze strony klientów. Wiele producentów nieustannie zalewa potencjalnych konsumentów nowymi ofertami, ale większość z nich nie ma przełożenia na rzeczywistość- często obiecywana wspaniała jakość oraz niezawodność w starciu z praktycznym użytkowaniem nie ma żadnych szans. Dlatego też warto powołać się na zaufane marki oraz firmy, które będą w stanie dostarczyć nam produktów z wyższej półki.

Tutaj rodzi się pytanie: jaką płytę ceramiczną ze sterowaniem sensorowym wybrać, aby być w pełni zadowolonym? Aby móc na nie odpowiedzieć, przygotowaliśmy ranking produktów, jakie być może Państwa zainteresują podczas zakupów podobnych artykułów.

Płyta indukcyjna AKPO PKA 58 008

Jest to doskonałe połączenie zaawansowanej technologii z najwyższą jakością wykonania. AKPO PKA 58 008Urządzenie to sterowane jest sensorowo i posiada 4 pola grzejne, co umożliwia gotowanie różnych potraw jednocześnie. Płyta posiada dodatkowo wmontowany automatyczny wyłącznik, który po przekroczeniu bezpiecznego czasu gotowania, wyłącza wszystkie palniki, dzięki czemu możecie być Państwo spokojni o własne bezpieczeństwo w kuchni podczas wykonywania różnych obowiązków. Posiada on również wskaźnik ciepła, co pozwala na szybką kontrolę gotowanych potraw. Jak na tak wielofunkcyjne urządzenie wysokiej jakości występuje w sprzedaży w naprawdę atrakcyjnej cenie- kosztuje zaledwie 527 zł.

Płyta indukcyjna AEG HK 654070 IB

To już oferta skierowana do osób ze znacznie większym nakładem finansowym- jej kwota przekracza 1000 zł, ale jest całkowicie usprawiedliwiona wspaniałą jakością tego produktu.AEG HK 654070 IB Wyposażone w różne technologiczne udogodnienia płyta ta sprawia, że gotowanie odtąd stanie się czystą przyjemnością. Warto podkreślić, że funkcje takie jak Direktouch, czy OptiHeat Control, pozwalają nie tylko na błyskawiczne ustawienie wymaganych parametrów, ale także na pełną kontrolę podczas gotowania różnych potraw- dzięki nim już nigdy nie zdołasz przypalić żadnego dania.

Płyta indukcyjna BEKO HIC 64401

To kolejna propozycja płyty grzejnej występującej w niezwykle przystępnej cenie (ponad 600 zł). Wysoka jakość połączona z eleganckim wyglądem to główne zalety tej płyty grzejnej.  BEKO HIC 64401Wyposażona w cztery wydajne palniki, a także wskaźnik ciepła resztkowego umożliwia gotowanie o profesjonalnym wymiarze. Dodatkowo jest wyposażony w blokadę panelu sterowania, co stanowi idealne zabezpieczenie przed małymi dziećmi. Jako urządzenie o sterowaniu sensorowym, w szybki i łatwy sposób możliwe jest ustawienie wszystkich jego parametrów, co zapewnia wydajną pracę, a także chroni przed spędzaniem długich godzin ,,przy garach”.

Płyta indukcyjna BOSCH PKN675N14D

Ta płyta indukcyjna to połączenie eleganckiego designu z wielofunkcyjnością (czym można usprawiedliwić wysoką sumę, jaka wynosi aż 1500 zł). BOSCH PKN675N14DPosiada wbudowane sterowanie sensorowe DirectSelect, wyświetlacz cyfrowy, elektronikę gotowania, a także 4 strefy grzewcze- 1 strefa o zmiennym zasięgu, 1 strefa kombi, timer, funkcja „krótkie czyszczenie”, zabezpieczenie przed dziećmi. Stanowi perfekcyjne wyposażenie każdej kuchni.

Płyta indukcyjna GORENJE ESSENTIAL ECT620X

To już ostatnia pozycja, ale jej także należy poświęcić chwilę uwagi- płyta indukcyjna firmy Gorenje wyposażona jest w 4 palniki i wykonana z trwałego materiału, jakim jest ceramika, dzięki czemu staje się ona produktem niezawodnym i długowiecznym. GORENJE ESSENTIAL ECT620XDodatkowo posiada atrakcyjną cenę rynkową- kosztuje zaledwie 1000 zł, co w przypadku produktu o tak wysokiej jakości, jest naprawdę rozsądną kwotą.

Produktów na rynku jest zdecydowanie więcej, ale to właśnie tym wymienionym pozycjom trzeba przyjrzeć się ze szczególną uwagą. Są to artykuły niezawodne, o profesjonalnym kształcie, które z pewnością posłużą Państwu przez wiele długich lat, jakie nie odcisną się w żadnym stopniu na tych urządzeniach. Jest to niezbędny element wyposażenia każdej nowoczesnej kuchni, tak jak blendery, miksery, roboty kuchenne, które ułatwiają przygotowanie wielu potraw. Warto zatem rozważyć możliwość ich kupna- to inwestycja nie tylko w elegancki wystrój domu, ale także w przyszłość, która przyniesie nam zadowalające efekty.