Słupki łazienkowe Elita

baterie wannowe

brodzik prysznicowy 90x120 Cersanit

Łazienka to wnętrze z wyobraźnią, łączące niezwykłą elegancję, dostatek oraz komfort. Zostały skonstruowane tak, aby korespondowały ze sobą także pasowały do każdego otoczenia. Najbardziej nowym kierunkiem w ostatecznym okresie są łazienki minimalistyczne, uzupełnione bryłami mebli opowiadającymi się jako najzdrowszą precyzją, najczęściej pozbawionymi uchwytów, gotowymi na wysoki połysk. Proponujemy regały z niewielu grupami do gatunku: z szufladami, otwartymi półkami albo w pełnie zakrytymi.

Proponujemy regały z kilkoma odmianami do gatunku: z szufladami, otwartymi półkami albo w sumie zakrytymi. I szafki do ładu oraz salonu możemy dostać aż w pięciu najmodniejszych kolorach. System soft-close inaczej zwany cichym samodomykiem spowalnia zamykanie drzwiczek i żyje je do pozycji całkowicie zamkniętej.

Cersanit slupek lazienkowy z koszem
Cersanit szafki lazienkowe slupki

Ile kosztują słupki łazienkowe Elita?

Łazienka to wyposażenie z myślą, łączące niezwykłą elegancję, komfort oraz komfort. Słupek łazienkowy stojący wysoki Elita, szafka charakteryzuje się najwyższą formą wykonania, fronty został zrobiony z MDF-u. gwarantuje nam więc obszerną kategorię materiału, z którego będziemy nasyceni przez wiele lat. Drzwiczki uniwersalne: możliwość dania jako spodnie bądź proste.

Marka Elita cieszy się wielkim bezpieczeństwem konsumentów, zaś jej towary można uzyskać w wszystkim normalnym sklepie meblowym lub budowlanym. Dwie szuflady pełnym wysuwie w szafce pod umywalkę przyspieszają jej zawartość, a a i funkcjonalność. Zawiasy szafek zaopatrzone są w amortyzatory, co podnosi komfort korzystania mebli. Meble ujawnią się w łazienkach zarówno nowoczesnych, jak a tradycyjnych.

Łazienkowe słupki Elita – najczęściej wybierany mebel!

Klienci łatwo w łazience dają na słupek łazienkowy wiszący w grup minimalistycznej. W sklepie znajdziesz duży asortyment łazienkowych szafek, luster, umywalek i regałów.

Wyobraź sobie, że w Twoim lokalu może zagościć porządek i spokój. Meble Elita są dostępne z zaraz, do samodzielnego składania. Nie bogata bagatelizować i barwy - białe meble łazienkowe to klasyka, która mówi uczciwość również polski styl estetyczny. Meble łazienkowe powinny dopasowywać do stylu, w którym kończysz swoje wyposażenia.

W zestawie oprócz mebla znajdziesz uchwyty a dwa ścienne wsporniki. Klasyczny słupek łazienkowy jest oryginalne ozdobne, metalowe uchwyty oraz dekor drewna malowanego na biało. W łazience, tak jak w kuchni, jakość wykończenia oraz typ mebli ma niezwykłe znaczenie. Wytrzymałe, estetyczne i stałe na ścieranie.

slupek lazienkowy Cersanit
szafka lazienkowa slupek Cersanit
szafki lazienkowe slupki Cersanit

Elita: Słupki do twojej łazienki w najlepszych cenach

Przyjemne w czyszczeniu, do zachowania czystości. Zaś szafki do lokalu i salonu możemy zakupić aż w pięciu najmodniejszych kolorach. Zmieszczą się chociażby w niedługim pomieszczeniu. Dzięki własnemu słupkowi łazienkowemu Elita możesz mało drobnych mebli zastąpić jednym, lekkim oraz świeżym, przez co będziesz czerpać szereg miejsca! Widzisz obecnie ostatnią strefa w marzeniach?

Do priorytetu są szafki w kolorze wenge, śliwa, dąb sonoma, biel alpejska matowy, czarny matowy, biały połysk, czarny połysk oraz olcha. Na postawy zewnętrznej frontów frezowana płycina głębokości 3 mm. Można wyszukać szafki z samymi półkami, szafki z szufladami i półkami i opcje z półkami i koszem na bieliznę.