Słupki łazienkowe Ravak

baterie wannowe

Ravak slupek lazienkowy

Słupek łazienkowy 40 cm jest płytki w montażu, jest funkcję cichego domyku, proponuje w komfortowym białym kolorze. Ich gładka i wyszukana forma dobrze godzi się z szarością łazienkowej ceramiki.

Korpus stworzony z płyty wiórowej dwustronnie laminowanej orzech grubości 18 mm. Ich twarda a ładna forma doskonale produkuje się z bielą łazienkowej ceramiki. Można wyciągnąć szafki z samymi półkami, szafki z szufladami i półkami oraz wersje z półkami i koszem na bieliznę. Oferujemy szafki stojące do łazienki w dwóch nowych odcieniach dodatkowo w klasy mix. Szafki łazienkowe daję w nowych formatach i formach.

Ravak slupki lazienkowe
Ravak szafki lazienkowe stojace slupki

Opinie o słupkach łazienkowych Ravak

W wyjątkowych odległościach możemy dać sobie na fala dużych mebli łazienkowych, i w węższych często wystarczy nam szafka pod umywalkę i wisząca półka. Dzięki temu meble nie tracą się i pomogą przez las lat. Płyta wiórowa gwarantuje stabilność i moc w korzystaniu. Jedynym z takich producentów mebli łazienkowych istnieje marka Ravak - pionier w treści aranżacji łazienek i mocny inicjator najaktualniejszych trendów. Każda łazienka ocenia się nowymi wymiarami.

Znając rozstawienie kabiny prysznicowej czy wanny możemy również jednoznacznie określić, lub wybrane przez nas drewniane meble łazienkowe odkryją nasze terytorium. Słupek łazienkowy trwa w wielu rodzajach, co umożliwi Ci wybranie najwłaściwszej klasie dobranej do Twoich preferencji. Dziś na bazaru jest dużo producentów mebli łazienkowych.

Nowoczesne słupki łazienkowe Ravak

Do zestawu mamy szafki łazienkowe, pod umywalkę ze zlewem czy wolny i słupki łazienkowe Ravak. Zawiasy szafek urządzone są w amortyzatory, co podnosi komfort używania mebli.

Słupki łazienkowe Ravak są pojemne, różnych wysokościach również ogromne na 30cm. Ściany są oklejone obrzeżem ABS, dla wszystkiej kontrole. Dziś na rynku stoi dużo producentów mebli łazienkowych. Szafki posiadają nóżki, jakie są przedłużeniem korpusu oraz chromowane uchwyty. Każda łazienka wyróżnia się innymi wymiarami.

slupek lazienkowy Ravak
slupki lazienkowe Ravak
szafki lazienkowe slupki Ravak

Wysoka jakość polskich słupków łazienkowych Ravak

Szafka jest zrealizowana z drewna oraz potrafi szklane półki i metalowe dodatki. Każda łazienka opowiada się nowymi wymiarami. Korpus uszyty z płyty wiórowej dwustronnie laminowanej orzech grubości 18 mm. Korpus sporządzony z płyty wiórowej dwustronnie laminowanej orzech grubości 18 mm. Do zestawu jesteśmy szafki łazienkowe, pod umywalkę ze zlewem czyli bez i słupki łazienkowe Ravak.

Klienci chętnie w łazience układają na słupek łazienkowy wiszący w klasy minimalistycznej. Do wszystkich szafek umywalkowych producenci oferują odpowiednie umywalki ceramiczne, które są jasne oraz dopasowane do kształtu szafek. Klienci łatwo w łazience rzucają na słupek łazienkowy wiszący w klas minimalistycznej.